קורס יסודות רישום

 
 
 
paris21
 
רישום גוף האדם
 
 
 
 
 
paris21
 
רישום אגרטל
 
 
 
 
 
paris21
 
רישום חוץ
 
 
 
 
 

קורס יסודות רישום - שיטות וכלים פרקטיים

 
קורס זה הינו קורס רישום, שמטרתו להקנות לתלמידיו כלים מעשיים וטכניקות קונקרטיות לרישום עצמאי, תוך שהם מותאמים ליכולת האישית של כל תלמיד. במסגרת הקורס, נלמדות טכניקות רישום, יחד עם כללים מדויקים אשר יסייעו לתלמידים ליצור תוצאה אמנותית, אלגנטית ואסתטית הממחישה את המציאות.
 

למי מתאים הקורס?

 
קורס יסודות רישום מיועד לתלמידים מתחילים, המעוניינים להיכנס לעולם הציור והרישום וללמוד טכניקות שיאפשרו להם להביע תלת מימד בדו מימד. כמו כן, מועמדים המתכוננים לקראת מבחני הכניסה לבתי ספר או מכינה לעיצוב, יוכלו אף הם להעשיר את הידע שלהם באמצעות הקורס.

קורס יסודות רישום, מהווה העשרה ותוספת כהכנה לקראת לימודי עיצוב שונים כגון: לימודי עיצוב פנים,לימודי אדריכלות, לימודי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי עיצוב תעשייתי או לימודי עיצוב אופנה, במסגרתם תוכלו להסתייע בכלים ובטכניקות אשר רכשתם במסגרת הקורס.
 

מהלך הקורס ותכנים לימודיים

 
קורס יסודות רישום, שהוא גם למעשה קורס ציור בעפרון ופחם - הכלים העיקריים בקורס, מספק ידע במגוון תכנים חשובים ומגוונים:
  • עקרונות הפרספקטיבה, פרופורציות ומידות קומפוזיציה
  • רישום ושרטוט סוגי קו, צורות גיאומטריות בסיסיות וטבע דומם
  • רישום של צורות רכות ועגולות
  • שימוש בעפרונות ופחם ליצירת גוונים, אור וצל, השתקפויות והבלטות
  • התנסות קצרה עם חללים ומבנים (רישום אדריכלי – חללי פנים ורישום חוץ)
  • רישום מודלים ופורטרטים אנושיים, גוף האדם

הקורס, פועל בשיטה ייחודית בה בכל שיעור מועברת טכניקה חדשה אותה מתרגלים במהלך השיעור. על מנת ליצור רצף לימודי ולהרגיש את השינוי הפנימי, כל שיעור מושתת על גבי הידע הנלמד בשיעור הקודם לו, ומועבר במסגרת קבוצה קטנה, אינטימית ואישית.

הקורס מועבר על ידי דוד סוסנובסקי, אמן בליבו ובנפשו, מרצה ומעצב תעשייתי בהכשרתו. דוד סוסנובסקימלמד את הקורס מנקודת מבט מעשית ולא ויזואלית בלבד, תוך הבנה כי רק כך, ירכשו התלמידים כלים אמיתיים לעבודה פרקטית. סוסנובסקי, אשר עוסק זה שנים רבות באומנות גם כתחביב, לימד במוסדות העיצוב הנחשבים בארץ, ונחשב למוביל בתחומו.

הקורס מועבר בבית האומנים בתל אביב - 13 מפגשים, 3 שעות כל מפגש.

 

קורס רישום בהתאמה אישית

 
ניתן לקיים את הקורס גם במסגרת של שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות.